Reference

Pravidelné tréninky s Kačkou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Začaly jsme trénovat před pár lety s mojí haflingerkou, nyní jsem vděčná že, mě hlídá od začátku s novou mladou kobylou. Srovná a uvolní sed jako nikdo jiný. Jen moc neříkejte že něco nejde, ona vám moc ráda dokáže, že všechno jde. 

Kateřina Š.

Kurzů jsem se účastnila ať už jako aktivní účastník nebo divák a z obou pozic jsem vždy získala nové poznatky, spojitosti a tipy, jak zlepšit svůj sed. Káťa je profesionálkou, která dokáže vše názorně ukázat tak, aby si to jezdec zapamatoval, pochopil a dokázal používat i v dalším tréninku. Navíc, vždy s úsměvem a dobrou náladou :) Kvalitní sed jezdce je základem uvolněného a zdravého pohybu koně, ale bohužel, většina z nás si nese z minulosti spíše špatné stereotypy sedu. Proto kurz doporučuji všem - ať už jste rekreační jezdec nebo ostřílený závodní profík :)

Lucie K.

Dlouhodobě jsem bojovala u svých koní s křivostí a u sebe samé s velkou bolestí zad. Vyzkoušela jsem celou řadu "zaručených rad" od odborníků jak správně sedět a jezdit, jejichž aplikace v praxi nepomohla ani mně a ani mým koním. Na doporučení jsem si vyzkoušela trénink s Káťou. Velmi jednoduše a lidsky mi sdělila, co je příčinou mých dlouhodobých problémů a vysvětlila mi, jakým způsobem jezdit, aniž bych si dál ničila své tělo a mohla v aktivním ježdění i nadále pokračovat. Řešení bylo ušité mně přímo na míru přesně podle toho, čeho bylo moje tělo aktuálně fyzicky schopné. Žádná snaha o ideální učebnicový sed, jako tomu bylo u jiných trenérů, která vedla pouze k tuhnutí, nikoli k uvolněnému sedu nezbytnému pro uvolněného koně. Znamenalo to pro mne sice vrátit se po mnoha letech ježdění úplně na začátek, efekt byl však okamžitý - jak pro mne, tak pro mé koně. A to je pro mne jasný důkaz toho, že jdeme správnou cestou.

Nikol B.

Jak jste byli s tréninkem spokojeni?

Reference na trénink mi můžete posílat také na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., děkuji.